OBSLUHA CNC PÁLÍCÍHO STROJE

POŽADUJEME

  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost, rozhodnost a spolehlivost
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Orientaci v měření
  • Ochota a schopnost pracovat přesčas nebo o víkendu v případě potřeby
  • Zkušenost s CNC stroji výhodou
  • Znalost Solid Edge 2D CAD výhodou

NÁPLŇ PRÁCE

  • Obsluha CNC pálícího stroje - plasma Swift Cut
  • Programování a zpracování výrobků dle výkresové dokumentace
  • Práce v Solid Edge 2D CAD
  • Podílení se na vývoji a zlepšování procesu výroby
  • Spolupráce při tvorbě cenových nabídek
  • Základní kontrola dílů dle výkresové dokumentace
  • Čištění přiděleného výrobního stroje
  • Řezání materiálu na pile, vrtání, broušení
  • Obsluha vysokozdvižného vozíku
  • Dokončovací práce - odjehlování, balení apod.

NABÍZÍME

  • Práci na HPP
  • Pracovní doba dle dohody, možná práce na dvousměnný provoz
  • Roční odměny a další výhody
  • Spolupráci s malým týmem kolegů
  • Nástup možný dle dohody
  • Možnost dalšího vzdělávání

ZAŠLETE NÁM SVOJE CV